Copyright © 2007 - 2019 všechna práva vyhrazena - INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA.
Reklama

ÚVODEM

Vážení návštěvníci,

víme, že volba obchodního partnera je vždy těžká, ať už se jedná o nákup zboží, objednávku výrobků na zakázku nebo rekonstrukci Vašeho interiéru na klíč. Proto bychom Vám rádi v krátkosti představili naši společnost a její vize.

Nabídneme Vám důvody pro vzájemnou spolupráci.

O SPOLEČNOSTI

K založení společnosti INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA s.r.o. došlo zcela přirozenou cestou, kterou v dané chvíli představovaly zkušenosti získané z dosavadních realizací, profesionalita a nemalou měrou také nadšení pro věc.

V současné době tvoří společnost kolektiv pracovníků s odborným zaměřením zasahujicím do mnoha odvětví. Každý jednotlivý člen kolektivu se díky neustálé potřebě zdokonalovat sama sebe a společným hodnotám stává jeho nepostradatelnou součástí. Ukazatelem dobře provedené práce je pro nás neustále se rozšiřující počet pracovníků.

Veškerá činnost společnosti směřuje k jedinému cíli a tím je opakovaná spokojenost zákazníků. Vlastní obchodní strategií se zaměřujeme především na soukromý sektor, malé a střední společnosti a neziskové organizace.


VIZE SPOLEČNOSTI

Naší vizí je podílet se svým jménem a aktivním přístupem na rozšiřování dobrého jména českých řemeslníků, jejich služeb a výrobků. Již napočátku vzniku společnosti bylo na tuto vizi nahlíženo s patřičným důrazem a stala se i důvodem pro vznik oficiálního názvu společnosti INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA a zvolení internetové domény www.ceskazaruka.cz.